Ukázka interaktivních not


Portál NOTYpisni.cz Vám přináší zcela nový, revoluční způsob zobrazování notových záznamů - interaktivní noty.

V dnešní technické době se pomalu stávají statické noty již minulostí. Nahradili je právě interaktivní notové zápisy, které se sebou přinášejí plno nových možností!

Interaktivní noty už neslouží jen na statické zobrazování not. Všechny interaktivní noty si nyní můžete přehrát/poslechnout ve Vámi definovaném tempe přehrávání a mnoho více (další funkce interaktivních not níže pod notami).

Na notách níže si můžete vyzkoušet tento inovativní způsob zobrazování notových zápisů.

Pokud potřebujete noty v jiné tónině - žádný problém. Jedním kliknutím noty transponujete o půltón níže nebo výš. Transponování můžete samozřejmě opakovat a projeví se i v přehrávání.

V interaktivních notách je možné dokonce i změnit velikost samotného notového zápisu. Sejde se to, pokud chcete například tisknout na menší nebo větší formát papíru jako formát A4.

V případě, že byste chtěli noty zobrazit na celou obrazovku, je to možné kliknutím na knoflík "Celá obrazovka" v horním pravém rohu.

Všechny změny, které na notách provedete, se také promítnout i do finálního PDF souboru, který si můžete stáhnout a vytisknout!

Přihlášení
Pro stažení not musíte být přihlášen.

Přihlásit